WOOOD Dřevěná postel DENNIS černá s okrajem – stylový a funkční kousek do vaší ložnice


O PRODUKTU

Postel DENNIS od holandského výrobce kvalitního nábytku WOOOD. Celá konstrukce postele sestává z desek masivní borovice s certifikátem FSC, což je ekologické a k přírodě šetrné zpracování dřeva. Tento kus nábytku je vyroben z kartáčovaného dřeva, žíly a detaily materiálu jsou proto zvýrazněny, což dává dřevu krásný a živý vzhled. 

Barevné provedení je černé a tato barva společně s moderním vzhledem zaručují, že se bude hodit do spoustu stylů a interiérů dětských pokojů či ložnic. Díky vyvýšenému okraji slouží přes den jako skvělá pohovka. Matrace a rošt nejsou součástí objednávky, nutno dokoupit.

Tento produkt si můžete zakoupit zde.

S ČÍM SLADIT

Velmi moderně vypadající kus nábytku, který využijete zejména v dětských pokojích. Krásně sladíte s dalším černým nábytkem, ideálně ze stejné řady DENNIS. Nejlépe vynikne zejména jak ve světlém, tak i tmavém interiéru. Díky dřevěnému materiálu můžete použít v moderním městském bytě, ale také na venkovském sídle.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál postele: masivní borovice

Barva postele: černá

Rozměry vxšxh: 73x219x102 cm

Vhodná matrace: 90×200 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno složit

Péče: pravidelně používat balzám na lakované povrchy, případné nečistoty odstraňovat vlhkým hadříkem

Matrace a rošt nejsou součástí objednávky, nutno dokoupit.

WOOOD Dřevěná postel DENNIS černá s okrajem

Tato postel značky WOOOD je skvělou a stylovou volbou pro váš domov. Vyrobena je z masivní borovice s certifikací FSC a její kartáčovaný vzhled dodává přirozenou krásu dřeva. Díky modernímu designu a černé barvě se postel hodí do mnoha interiérů a stylově na sebe naváže s dalším černým nábytkem. Můžete ji využívat nejen jako postel, ale také jako pohovku přes den. Při nákupu nezapomeňte na matraci a rošt, které nejsou součástí. Pokud hledáte kvalitní a stylový nábytek do svého domova, postel DENNIS je vynikající volbou.