Vyzkoušeli jsme šedý koberec Asiatic Carpets Nico s průměrem 200 cm

Chystáte se koupit nový koberec do vaší domácnosti, ale nevíte, jaký vybrat? My jsme vyzkoušeli šedý koberec Asiatic Carpets Nico s průměrem 200 cm a následující řádky jsou našimi dojmy.

Koberec na každé místo

Jedna z největších výhod tohoto oboustranného koberece je jeho vysoká odolnost. I když ho položíte na nejvytíženější místo ve vaší domácnosti, nebo dokonce ven na terasu, nebude se vám ničím příliš zaťahovat.

Navíc si díky tomu můžete být jisti, že se na tomto koberečku budete moci dlouho radovat.

Materiál, který vydrží

Šedý koberec Asiatic Carpets Nico je složen z ručně tkaných polyesterových přízí, které jsou zárukou jeho dlouhé životnosti. S lehkostí zvládají i proměnlivé povětrnostní podmínky.

Nemusíte se tak bát ani toho, že by koberec ztrácel svou krásu či kvalitu kvůli častým dešťům nebo přímému slunci. Určitě vám vydrží.

Moderní design pro každý interiér

Koberec Asiatic Carpets Nico se navíc pyšní moderním designem a dokáže tak perfektně doplnit různé interiéry. Šedá barva, kterou jsme zkoušeli my, je navíc velmi univerzální a hodí se ke všemu.

Chcete se podívat, jak šedý koberec Asiatic Carpets Nico vypadá? Můžete si ho prohlédnout na stránkách prodejce. Rozhodně vám ho doporučujeme.

Hodnocení

Náš verdikt? Pokud hledáte odolný a moderní koberec, který vám vydrží i přes náročné podmínky, šedý koberec Asiatic Carpets Nico může být tím správným výběrem.

Navíc se čistí velmi snadno, což je další plus navíc. Naši redaktoři mu dávají palec nahoru.

šedý koberec Asiatic Carpets Nico

Určitě vám doporučujeme tento koberec vyzkoušet.