Univerzální úložná polička s 3 prostornými zásuvkami Tomasucci Billa, rozměry 90 x 15 x 20 cm

Poliček a odkládacích ploch není nikdy dost. Ideální k vystavení nádherných fotografií z dovolené, vkusné dekorace nebo jako místo, kam si položíte své nejnutnější věci.

Využití jak vertikálně, tak horizontálně

Tyto police můžete využít jak vertikálně, tak horizontálně. Díky tomu se snadno přizpůsobí různým požadavkům a prostorovým podmínkám. Vychází tak vstříc širokému spektru uživatelů, kteří potřebují naleznout šikovné řešení do malých i velkých bytů, kanceláří nebo ateliérů.

Italský design plný elegance

Italský design plný elegance, to je Tomasucci. Italský výrobce nábytku a bytových doplňků. Designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně – aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.

Tomasucci Billa poličky

Krásné a praktické poličky nyní můžete mít u sebe doma. Pokud chcete získat univerzální a luxusní prostor pro uložení svých věcí, objednejte si poličku Tomasucci Billa 90 x 15 x 20 cm zde.

Toto kvalitní a nadčasové řešení přináší řadu výhod. Díky třem zásuvkám získáte dostatek prostoru pro uložení důležitých dokumentů, fotografií, knih, věcí pro každodenní použití a mnoho dalšího. Polička skvěle poslouží také jako vitrína nebo knihovnička.

Tomasucci Billa poličky v kanceláři

Zářivý výběr barev a tvarů vám umožní nechat svou kreativitu volně probudit. Své oblíbené předměty zasadíte na umělém materiálu a necháte je zářit po celé místnosti. Kromě estetické funkce je ale polička Tomasucci Billa také velmi funkční. Materiál umožňuje snadnou údržbu, čištění a díky lehkosti lze poličku Tomasucci Billa snadno přemísťovat.

Závěr

Sázíte na kvalitní italský design a hledáte praktický a elegantní prostor pro vystavení vašich nejmilejších věcí? Potom zvolte Tomasucci Billa a těšte se na výsledek. Tato nadčasová polička skvěle poslouží vašemu domovu a nejen jemu. Zkuste ji využít také v kanceláři nebo odvážnému ateliéru.