Tyrkysový kusový koberec AmeliaHome Karvag – rozměr 100×100 cm

Koberečky jsou jedním z nejvíce využívaných doplňků do interiéru. Mají spoustu výhod, jako například zútulnění místnosti, zvýraznění nábytku nebo ochranu podlahy. Pokud hledáte koberec, který zaujme svým krásným designem a bude zároveň praktický, určitě byste se měli podívat na tento tykrysový kusový koberec AmeliaHome Karvag.

Krása v jednoduchosti

Tento koberec je nejen praktický, ale také velmi elegantní a vkusný. Jeho krása spočívá v jednoduchosti. Dominantní barva je tyrkysová, která dodá prostoru svěžest a úžasnou atmosféru. Koberec AmeliaHome Karvag je vyroben z 100% polyesteru. Tento materiál je velmi kvalitní, pevný a odolný vůči opotřebení.

Důležitá vlastnost

Jednou z důležitých vlastností tohoto koberečku je protiskluzová podložka, která zabraňuje posouvání se koberečku po podlaze. To zaručí, že koberec bude vždy na svém místě a nepřidělí vám žádné bolesti hlavy.

Vysoká kvalita výroby

Tento kusový koberec má výšku vlasu cca 4 cm, což je optimální výška. Vhodná jak do obývacího pokoje, ložnice, tak i do dětského pokoje. Jeho velikost je rozměru 100 x 100 cm, což je ideální pro malou místnost. Můžete si ho umístit pod křeslo, postel nebo stůl a nádherně uzemní celou místnost.

Zdroj: https://www.brega.cz/produkt/kusovy-koberec-ameliahome-karvag-tyrkysovy-velikost-100m100

Péče o koberec

Aby váš koberec AmeliaHome Karvag vypadal krásně a udržel si svou kvalitu, je nutné jej prát při maximální teplotě 30 stupňů Celsia. Nesmí se používat bělidlo, nežehlit a nesušit v bubnové sušičce. Nicméně, následováním těchto jednoduchých pokynů, koberec bude vždy vypadat jako nový.

Prostě dokonalý

Koberec AmeliaHome Karvag je prostě dokonalý. Jeho kvalita, vzhled a praktičnost jsou to, co potřebujete do svého domova. Pokud hledáte dekoraci, která je zároveň praktická a originální, určitě byste si neměli nechat ujít tento skvělý kusový koberec. Proto neváhejte a nakupujte!

Kusový koberec AmeliaHome Karvag