Tempo Kondela přináší novou jídelní židli OLEG NEW v ořechovém/béžovém provedení

Vyhlášený výrobce jídelních židlí Tempo Kondela přináší na trh svoji nejnovější kousky – jídelní židli OLEG NEW v ořechovém/béžovém provedení. Jedná se o židli, která si získá vaši pozornost na první pohled.

Výjimečná a elegantní jídelní židle OLEG NEW

Již na první pohled zaujme její jedinečný design. Zajímavě řešený opěrák, který vypadá jako kočičí dráp, dodává židli originalitu a zaujme i ty nejnáročnější zákazníky.

Opravdu stojí za to si tuto židli pořídit, pokud hledáte krásný a elegantní kus do vašeho interiéru. Elegantně řešený opěrák se bude hodit každému, kdo ocení design a rovněž pohodlí, které tato židle nabízí.

Interiér oživí barevné spojení ořech a béžová látka.

Barevné řešení této židle je velmi vkusné a elegantní, což potěší nejednoho milovníka vnitřního designu. Spojení ořechového dřeva a béžové látka tvoří dobře sladěnou kombinaci, která Svým vzhledem působí velmi sofistikovaně a moderně.

Proto rozhodně neváhejte a pořiďte si židli OLEG NEW do svého interiéru, která bude vypadat velmi dobře v kombinaci s dalšími kousky v obdobném dekoru.

Zajímavě řešený opěrák zaujme na první pohled.

Jak jsme již zmínili, opěrák této židle je opravdu zajímavě řešený. Bude se vám hodit při dlouhých a pohodlných obědech, kdy budete mít oporu pro vaši záda.

Tento designový kousek také nabízí velmi pohodlné sezení, čímž vám dokáže poskytnout maximální komfort při každém použití. Navíc je kompatibilní s různými stoly v dekoru ořech, jako jsou například Chan, Rospan, Astro nebo Faro.

U nás si můžete zakoupit tuto novou jídelní židli Tempo Kondela OLEG NEW v ořechovém/béžovém provedení za skvělou cenu. Navíc vám ji dodáváme v demontu, takže ji můžete snadno přenášet po bytě nebo domě a nezabere vám tak cenný prostor v době, kdy ji zrovna nepoužíváte.

Nakupujte si novou jídelní židli OLEG NEW od Tempo Kondela nyní na našich webových stránkách na adrese www.kupsinabytek.cz a užijte si pohodlné a elegantní sezení u vašeho jídelního stolu.

Židle Oleg New

V naší nabídce najdete i další zajímavé produkty od výrobce Tempo Kondela a mnoho dalších skvělých kousků nábytku za neuvěřitelně nízké ceny.