Sada nožů Vialli Design Caro – 5 kusů v bílém držáku pro perfektní stolování


Sada nožů Vialli Design Caro pro dokonalé stolování

Sada nožů Vialli Design Caro sestává z pěti nožů, které jsou ideální pro každodenní použití v kuchyni. Tyto nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají ergonomický design, který zajišťuje pohodlné držení a snadné použití.

Kompletní sada nožů pro každý typ jídla

Sada nožů Vialli Design Caro zahrnuje nože na nejrůznější druhy jídla. Mezi nimi najdete nože na kuchyňské práce, na chleba, na maso, univerzální nůž a nožiček na loupání a odřezávání. Díky této široké škále nožů budete mít k dispozici ten správný nůž pro každou příležitost.

Kuchyňský nůž s délkou čepele 20 cm je ideální pro krájení zeleniny, ovoce, masa, ryb i tvrdšího pečiva. Masový nůž stejné délky se hodí nejen k řezání masa, ale i např. ke krájení melounů a jiných větších plodů. Nožiček na chleba pro své vlnité ostří snadno uřízne kůrku chleba a nasytí Vás měkkým bílým pečivem.

Univerzální nůž s délkou čepele 12,5 cm je určen pro všeobecné použití, např. na krájení sýra, zeleniny nebo uzenin. Nožiček na loupání a odřezávání s délkou čepele 9 cm se hodí na přesnější práce jako např. loupaní a krájení ovoce a zeleniny nebo na škrábání kůry z citrusových plodů.

Designový blok I když

Sada nožů Vialli Design Caro má navíc i stylový blok, který uložení nožů zjednodušuje a také je chrání před poškrábáním. Tento moderní bílý držák je vyroben ze stlačeného dřeva a umístěn na gumových nožičkách, které zajistí pevnou polohu na příslušném místě. Blok má nejen praktickou, ale i estetickou funkci.

Výrobce tuto sadu nabízí jako kompletní balení. A když koupíte sady nyní na velkynabytek.cz, získáte navíc slevu 15%.

Sada nožů Vialli Design Caro

Nečekejte už déle a udělejte si radost nejen své kuchyni, ale i svému oku.