Nová Antares Kancelářská židle 7750 Epic Medium White – luxusní a ergonomická volba pro vaše pracoviště


Nová Antares Kancelářská židle 7750 Epic Medium White

Moderně konstruovaná kancelářská židle se středně vysokým opěrákem je tou správnou volbou pro každé pracoviště. Antares Kancelářská židle 7750 Epic Medium White je očividně luxusní a ergonomická volba pro vaše pracoviště.

Luxusní a Ergonomická

Nová Antares Kancelářská židle 7750 Epic Medium White je vyrobena pro to, aby vám poskytla maximální pohodlí a komfort. Židle je konstruována s ohledem na ergonomii, aby vám poskytla nejlepší dýchání a podporu pro vaše tělo.

Síťovina na Sedáku a Opěráku

Židle je vyrobena s kvalitní sítovinou na sedáku a opěráku. Díky této síťovině má židle skvělou větrací schopnost, což zajišťuje maximální komfort při dlouhodobém sedení.

Barva rámu sedadla: bílá

Barva bílá se stala jednou z nejoblíbenějších barev pro kancelářské nábytek. Rám sedadla Antares Kancelářské židle 7750 Epic Medium White je vyroben z plastového materiálu, který dodává židli velmi moderní vzhled.

Houpací Mechanismus s Nastavením Síly protiváhy

Antares Kancelářská židle 7750 Epic Medium White je vybavena houpacím mechanismem s nastavením síly protiváhy. To znamená, že si můžete přizpůsobit židli svým potřebám a nastavit sílu houpání podle toho, jak se cítíte.

Nylonový Rám Sedadla, Velmi Odolná Síťovina, 6 Barev Síťovin NET*

Antares Kancelářská židle 7750 Epic Medium White je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Nylonový rám sedadla a síťovina jsou velmi odolné a odolají i velkému zatížení. Na výběr máte také z šesti různých barev sítoviny NET*.

Pětiramenná Báze: Bílá plastová nebo leštěný hliník

Pětiramenná báze Antares Kancelářské židle 7750 Epic Medium White je vyrobena z plastového materiálu nebo leštěného hliníku. Oba materiály dodávají židli moderní vzhled a zajistí stabilitu.

Univerzální Kolečka s Průměrem 65 mm s integrovanou Bezpečnostní Brzdou

Antares Kancelářská židle 7750 Epic Medium White je vybavena univerzálními kolečky s průměrem 65 mm s integrovanou bezpečnostní brzdou. Tyto kolečka umožňují snadné pohybování po podlaze a zároveň zajišťují bezpečnost.

Plastové Područky

Antares Kancelářská židle 7750 Epic Medium White je vybavena plastovými područkami, které jsou velmi pohodlné a zaručují správnou polohu paže při práci.

Nosnost 130 kg

Antares Kancelářská židle 7750 Epic Medium White je velmi odolná a může snadno unést zátěž až 130 kg.

Vyrobeno v EU

Antares Kancelářská židle 7750 Epic Medium White je vyrobena v Evropské Unii s použitím nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších technologií.

Pokud hledáte kvalitní a stylovou kancelářskou židli, neváhejte a vyberte si novou Antares Kancelářskou židli 7750 Epic Medium White! Pro více informací navštivte https://www.isolund.cz/produkt/antares-kancelarska-zidle-7750-epic-medium-white.