Navození pohodlí domova s Bellatex vlněným polštářem Caschmere Kameny
O čem je vlna z kašmírských koz?

Kašmír je jednou z nejexkluzivnějších a nejvíce ceněných textilních surovin na světě. Vlna pochází z kašmírských koz chovaných v Himalájích (10 %) a z ovcí Meríno (90 %) a získává se ručním česáním kozy jednou za rok.

Proč jsou kašmírové výrobky tak oblíbené?

Kašmírové výrobky se vyznačují měkkostí a trvanlivostí. Absorbují nadbytečnou vlhkost, přičemž její výjimečná měkkost vám zajistí ten nejsladčí spánek.

Bellatex vlněný polštář Caschmere Kameny

Jeden ze způsobů, jak si můžete tu měkkost a pohodlí z kašmíru přinést do vašeho domova, je Bellatex vlněný polštář Caschmere Kameny. Tento polštář je vyroben z 100% vlny z kašmírských koz a dodává se v rozměrech 40 x 60 cm.

Jak Bellatex vlněný polštář používat?

Použití tohoto polštáře může být různé – buď si na něj můžete opřít hlavu a užít si opravdový spánek, nebo jej můžete použít jako výrazný prvek dekoru vašeho interiéru. Design a barevné provedení polštáře je totiž velmi elegantní a hodí se tak k různým stylům bydlení.

Bellatex vlněný polštář Caschmere Kameny

Kde koupit Bellatex vlněný polštář Caschmere Kameny?

Pokud jste se rozhodli pro nákup Bellatex vlněného polštáře Caschmere Kameny, tak vám doporučujeme shlédnout nabídku na této stránce. Zde si můžete vybrat z různých variant polštářů.

Bellatex vlněný polštář v interiéru