Mesh – servírovací stolek od KARE Design

KARE DESIGN Servírovací stolek Mesh: Praktický stůl s podnosem Mesh bude vaším pomocníkem při každé rodinné oslavě nebo při návštěvě vašich přátel. Tento menší servírovací stolek je vyroben z oceli s práškovým nástřikem v černé barvě.

Bezpečné převážení lahví

Spodní patro tvoří PVC materiál se strukturou, která zajišťuje bezpečné převážení lahví, bez nebezpečí jejich sklouznutí. Díky tomu si můžete během večírku užívat bez obav o náhodné rozlití lahve s oblíbeným nápojem.

Tvrzené sklo

Horní patro servírovacího stolku Mesh je osazeno barveným bezpečnostním sklem, které je tvrzené. To znamená, že je odolné vůči mechanickým nárazům i teplotním výkyvům.

Stolek vhodný do moderních i stylově zařízených interiérů

KARE Design se nebojí experimentovat s tvary a materiály, a právě proto je Mesh tak speciální. Stolek zapadne do všech moderne zařízených interiérů, ale určitě zaujme i ve stylově zařízených místnostech.

Servírovací stolek jen kliknutí od vás

Nabízíme vám jedinečnou možnost koupit si servírovací stůl Mesh značky KARE Design přímo na našem e-shopu – www.esrom.cz/produkt/kare-design-servirovaci-stolek-mesh. Můžete si tak vychutnávat čaj, kávu i jiné občerstvení stále ve víru rodinných oslav – a to v nezaměnitelném stylu Mesh.

Právě teď, v naší nabídce, si můžete zakoupit servírovací stůl Mesh za zvýhodněnou cenu. Tak neváhejte a objednejte si svůj kousek ještě dnes.

Mesh servírovací stůl

Také náš tým si oblíbil servírovací stůl Mesh a nejen díky jeho stylovému vzhledu. Jde totiž o praktický nábytek, který se postará o vaše občerstvení během nejrůznějších akcí.

Výhody servírovacího stolku Mesh:

  • bezpečné převážení lahví
  • tvrzené sklo
  • výrazný design
  • skvělá praktická pomoc při rodinných oslavách

se vám stane právoplatným pomocníkem při každé oslavě a nebo jen tak pro večerní posezení s přáteli a rodinou. Pro nákup navštivte náš e-shop na stránkách www.esrom.cz.