Levý roh rohové sedací soupravy Paris v jemné světle šedé látce

Atraktivní rohová sedací souprava Paris je nejen pohodlná, ale i zajímavá na pohled. Vzdušný design tvarů dotváří velké polštáře, moderní kovové nohy, dekorativní prošev a prostorný otoman.

Sedačka tvoří levý roh a je očalouněna kvalitní látkou v optice lesklého sametu v odstínu světle šedá. Potěší i z praktické strany, díky úložnému prostoru a rozkládací funkci na příležitostné lůžko.

Odkaz na produkt

V případě zájmu si můžete tuto krásnou sedací soupravu zakoupit na stránkách Nábyteklevněji.cz.

Design pro pohodlné sezení

Velké polštáře a pohodlné sedáky jsou zárukou toho, že na této rohové sedací soupravě zažijete maximální pohodlí a dokonalou relaxaci. Nechybí zde ani prostorný otoman, na kterém si můžete užívat chvil odpočinku a relaxace.

Stylové prvky

Moderní kovové nohy a dekorativní prošev dodávají sedací soupravě Paris jedinečný a svěží vzhled. Odolná kostra a kvalitní látka jsou garancí toho, že vaše nová sedací souprava bude krásně vypadat i po letech používání.

Všestranná a praktická

Navíc má tato sedací souprava praktický úložný prostor a díky rozkládací funkci může sloužit i jako příležitostné lůžko pro vaše hosty.

Rohová sedací souprava Paris
Rohová sedací souprava Paris
Rohová sedací souprava Paris

Investujte do kvalitní a stylové sedací soupravy Paris, která bude ozdobou vašeho bytu, ale také vám poskytne pohodlí a dokonalý odpočinek.