Levá Rohová sedací souprava SILLA – Grande 97

Rohová sedací souprava SILLA je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Konstrukce sedací soupravy je vyrobena kombinací tvrdého a měkkého dřeva. Tento produkt vám nabídne maximální pohodlí při relaxaci a bude perfektním doplňkem do vaší obývací místnosti.

Design

Design rohové sedací soupravy SILLA vychází z moderního stylu a ergonomického designu pro vaše pohodlí. Jeho elegantní design a dokonalé zpracování mu dopřejí místo v jakémkoli interiéru.

Rohová sedačka Silla

Kvalita

Sedací souprava SILLA je vyráběna z materiálu nejvyšší kvality, který zajistí vaše pohodlí a optimální podporu těla. Naše sedací soupravy procházejí přísnými kontrolami kvality, abychom zajistili absolutní spokojenost našich zákazníků.

Komfort a pohodlí

Náš produkt SILLA vás potěší maximálním komfortem a pohodlím. Díky použitému měkkému čalounění může být vaše relaxace skutečně nezapomenutelná.

Měkká sedačka Silla

Rozměry

Rohová sedací souprava SILLA – Grande 97 má rozměry 291 x 223 x 87 cm a sedací plocha má rozměry 208 x 65 cm. Doporučujeme ji pro menší a střední prostory.

Odkaz na produkt

Pokud vás rohová sedací souprava SILLA nadchla a rozhodli jste se pro její pořízení, navštivte náš eshop a zároveň si prohlédněte i další výrobky z naší nabídky.

Zobrazit produkt