Expedo TV stolek v modré barvě, rozměry 120x65x37 cm


Expedo TV stolek v modré barvě – moderní kousek do tvého obývacího pokoje

Expedo TV stolek STEP se svými rozměry 120x65x37 cm dokáže pojmout celkem velkou televizi a přitom nezabírat zbytečně mnoho místa v obývacím pokoji. Jedná se o moderní kus nábytku, který dokáže vnesenou do každého interiéru trochu stylu.

Kombinace kvalitního materiálu a kovových pozlacených nohou vytváří z Expedo TV stolku skvělé spojení trvanlivosti a elegance. Nožičky jsou navíc stabilní, takže se nemusíte obávat, že by Vám televize hrozila nebezpečím pádu.

ABS hrana zajišťuje tvrdost a ochranu před vlhkostí a mechanickým poškozením. Díky tomu vám bude TV stolek STEP sloužit po mnoho let a nadále bude vypadat jako nový.

2 šuplíky a 2 otevřené poličky

Jakýkoliv nábytek, včetně TV stolku, potřebuje dostatek úložného prostoru pro všechny vaše zařízení. Expedo TV stolek STEP disponuje 2 hlubokými šuplíky, kam si můžete uložit všechny své dálkové ovladače a další drobnosti, a dvěma otevřenými policemi na set top box nebo další zařízení. To vše pečlivě stíněné tím nejlepším designem.

Expedo TV stolek v modré barvě

Nechte Expedo TV stůl STEP ozdobit váš obývací pokoj a udělejte ho krásným a uklizeným místem, které vám bude příjemné a útulné. Vyberte si z mnoha rozmanitých dekorů ten, který se skvěle hodí k vašemu interiéru.

Použité materiály a jejich výhody

Expedo TV stolek STEP je vyroben z kvalitního materiálu zaručujícího trvanlivost a stabilitu. Použité materiály jsou PVC a LTD, které zajišťují kvalitu a odolnost.

Nožičky tvrstvou opletené kovem dodávají Expedo TV stolku eleganci a zajišťují mu stabilizaci. Kovové nožičky zajistí stolku vzdušnost a stabilitu a přitom je lehký a snadno manipulovatelný.

Vyberte si u nás Expedo TV stolek STEP a přestaňte se obávat o pevnost a stabilitu svých televizních přístrojů!

Více informací naleznete na našem webu https://www.naradi-cz.cz/produkt/expedo-tv-stolek-step-120m65m37-modra.