Expedo Kuchyňská sestava KOSTA: Stylová kombinace bílého a sonoma dřeva v rozměru 180 cm


Kuchyňská sestava KOSTA 180

Kuchyňská sestava KOSTA 180 je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm. Laminovou desku chrání před poškozením hrana ABS. Hloubka spodní části je 60 cm a vrchní 30 cm. Na jedné stojící skříni se nachází pracovní deska. Celý komplet se skládá z pěti skříněk, z nichž jedna disponuje i zásuvkou na příbory. Vše je k dostání samozřejmě včetně úchytů.

Možnost zakoupení kuchyňského dřezu.

Součásti sestavy

Kuchyňská sestava KOSTA 180:

horní skříňky: W40, W60 okap, W80

dolní skříňky: 1D1SZ, S80 ZL

Design

Kuchyňská sestava KOSTA od Expedo se skládá z moderních a stylových kusů nábytku, které splňují požadavky každé moderní kuchyně. Jednoduchý design kombinovaný v bílé a sonoma dřevě působí čistě a elegantně. Kuchyňská sestava bude dokonalým povzbuzením každé kuchyně.

Expedo Kuchyňská sestava KOSTA:

  • ušetří Vaše peníze a zároveň Vám nabídne ideální prostor pro uskladnění veškerého nádobí a nástrojů potřebných v kuchyni
  • splňuje veškeré požadavky moderní kuchyně
  • díky svému jednoduchému a elegantnímu designu bude pasovat do každého interiéru

Zakoupit zde:
https://www.atcomplet.cz/produkt/expedo-kuchynska-sestava-kosta-bila-sonoma-180

Materiály

Kuchyňská sestava KOSTA se skládá z kvalitního lamina o síle 16 mm, který dokonale chrání pred poškozením. Laminovou desku hrana ABS dokonale ochrání.

Použité materiály: LTD, HDF dřevoláknitá deska

Shrnutí

Kuchyňská sestava KOSTA od Expedo se skládá z moderních a stylových kusů nábytku, které splňují požadavky každé moderní kuchyně. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a je chráněna ABS hranou. Nabízí ideální prostor pro uskladnění veškerého nádobí a nástrojů potřebných v kuchyni. Kuchyňská sestava bude dokonalým povzbuzením každé kuchyně.

Úchyty, dřez a spotřebiče nejsou součástí.

Expedo Kuchyňská sestava KOSTA