Eka Předsíňová stěna s elegantními panely Trinity 3 – Sonoma / Olivová 2312

Vysoce moderně a netradičně provedený botník Trinity je skvělou volbou pro náročné! Svým vzhledem se bude vyjímat zkrátka v každé domácnosti. Botníková stěna Trinity vyčnívá především svými čalouněnými panely, kterými je tvořena zadní část botníku, což je úplná novinka na českém trhu.

Emy a silné boldy působí hezky, ale je třeba je umět používat citlivě a umírněně.

Elegantní design pro každou domácnost

Botníková stěna Trinity nabízí mnoho barevných variant, mezi kterými si jistě vyberete. A co je nejlepší, pokud se vám některý z panelů líbí více než ostatní, můžete si jej dokoupit zvlášť.

Naše nabídka barev a druhů látek je opravdu široká. Více informací naleznete na našich stránkách.

Velký výběr barev a druhů látek

obsahuje 2 ks botníku 100 cm, 16 ks čalouněný panel 30×50 cm, 4 ks čalouněný panel 40×50 cm a 4 ks čalouněný panel 40×30 cm.

Vyberte si z několika barevných variant, jako jsou bílá, bílá/sonoma, sonoma a grafitem pokrytá plocha. Pokud se vám některá volba nelíbí, není problém ji změnit.

Změnu barvy dekoru dřeva / barvy látky lze jednoduše specifikovat v poznámce k objednávce.

Snadná montáž

Botníky lze snadno připevnit na zeď pomocí speciálního montážního lepidla. Pokud si nechcete poškodit zeď, existují speciální suché zipy, které botník perfektně drží na zdi bez toho, aby ji poškodily.

Pokud však chcete být naprosto jistí, můžete zakoupit speciální NANO lepící pásky, které dodatečně zajistí pevnost botníku.

Demontáž a balení

je dodávána v demontu v kartonové krabici. Balení obsahuje návod k montáži a spojovací materiál. Upevňovací materiál na zeď však není součástí balení, musíte si jej zakoupit zvlášť.

 
</p>
</div>
</article>
<nav class=

Navigace pro příspěvek