Dětská postel Mates v bílé barvě – prostorná postel pro zdravý spánek Vašeho dítěte

Dětská postel Mates je krásnou a prostornou postelí, která poskytne Vašim dětem zdravý spánek. Její bílá barva se krásně hodí do každého interiéru a poskytuje pocit čistoty a svěžesti.

Zajímavým faktem je, že tuto postel můžete zakoupit na stránkách Nábyteklevněji.cz. Její rozměry jsou 205,7/46(50)/97 cm, což zaručuje dostatek prostoru pro Vaše děti.

Krásný dětský nábytek Mates

Kolekce moderního nábytku pro děti a mládež je určena pro všechny, kteří hledají praktický a designový nábytek pro dětské pokoje. Tento nábytek v bílé barvě se skvěle hodí do každého interiéru, a když se rozhodnete dokoupit další kusy podle potřeb a věku Vašeho dítěte, můžete si tak vytvořit perfektní uspořádání dětského pokoje.

Dodáváme s pevným laťovým roštem, bez matrace lze dokoupit zásuvný úložný prostor.

Tuto postel lze snadno kombinovat s dalším nábytkem z kolekce Mates, který se vyznačuje trvanlivostí a univerzální stylistikou. Díky jednoduché přestavbě nábytku z předškolní na školní věk bude dětem sloužit mnoho let.

Parametry postele Mates

Šířka x výška x hloubka: 205,7/46(50)/97 cm

Materiál: korpusy lakovaná dřevovláknitá MDF deska, rošt borovicový masiv, vnitřní prvky – laminovaná deska

Systém měkkého zavírání zásuvek a dveří: Soft Close

Údržba postele Mates

Údržba postele Mates je velmi snadná. Používejte běžné k tomuto účelu dostupné prostředky a postupujte dle návodu použití. K čištění používejte měkkou bavlněnou úterku, nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Montáž postele Mates

Montáž postele Mates je velmi snadná. Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí, ale součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a také návod na sestavení.

Dětská postel Mates

Dětská postel Mates je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický a designový nábytek do dětského pokoje. Vyberte si tuto postel na Nábyteklevněji.cz a dopřejte Vašim dětem kvalitní a zdravý spánek.