Designová žlutá sedací souprava Kréta Monolith Roh: Levý roh

Luxusní sedací souprava Kréta je ideálním nábytkem pro ty, kteří chtějí mít krásný a pohodlný interiér. Sedací souprava má levý roh a je vyrobena z kvalitní žinilkové látky Monolith, která je příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, což znamená, že chrání proti rychlé absorpci kapaliny do struktury nábytku.

Sedací souprava je kromě toho, že pěkně vypadá, také velmi komfortní díky polohovatelným opěrkám. Hlouboké sedáky zase nabízí dokonalé pohodlí pro vychutnání si času u televize, knihy nebo s přáteli a rodinou.

Sedací souprava Kréta Monolith Roh levý roh je vybavena kvalitní a stabilní dřevěnou konstrukcí, takže se nemusíte bát, že by byla náchylná ke křehkosti nebo poškození. Díky tomuto aspektu sedací souprava nebude jen vypadat dobře, ale bude také trvat dlouho.

Soupravu můžete mírně přizpůsobit svému interiéru, protože je nabízena v provedení pravého nebo levého rohu. To vám umožní vybírat mezi různými rozmístěními v místnosti.

Při výběru sedací soupravy Kréta Monolith Roh levý roh nezapomeňte, že k ní můžete přikoupit další doplňky a ozdoby, které ji ještě více zjemní a přizpůsobí vašemu vkusu.

Úložný prostor a rozkladatelnost

Další výhodou této sedací soupravy Kréta Monolith Roh levý roh je její úložný prostor, který se nachází v některých z rohů. To znamená, že vám nabízí praktické řešení pro uložení vašich věcí a ušetří vám tak místo v obývacím pokoji a dalších místnostech.

Součástí této sedací soupravy je také možnost rozložení. Rozkládací mechanismus je snadno ovladatelný a umožní vám snadno a rychle přeměnit sedací soupravu na pohodlné lůžko. Takže se nestane, že nevíte, kam s návštěvou, a nebudete muset řešit prostorové problémy.

Pokud chcete mít v obývacím pokoji krásný a pohodlný nábytek s moderním designem, který navíc nabízí praktickou úložnou kapacitu a snadnou rozkladatelnost, je sedací souprava Kréta Monolith Roh levý roh tou správnou volbou.

Pořiďte si ji dnes a užijte si kvalitní odpočinek a relaxaci v krásném interiéru. Kupte si ji na nabytekted.cz za TOP cenu!

Sedací souprava Kréta Monolith Roh levý roh
Sedací souprava Kréta Monolith Roh levý roh
Sedací souprava Kréta Monolith Roh levý roh