Černý sametový taburet Dormiana 61 cm pro nordický styl bydlení


Luxusní taburet s elegantním designem

Taburet Dormiana se svým luxusním vzhledem a kvalitou materiálu okouzlí každého. Černé sametové čalounění v kombinaci s elegantní zlatou kovovou podnoží vytváří jedinečný kus nábytku.

Černý sametový taburet Dormiana 61 cm pro nordický styl bydlení

Tento taburet není jen krásným kusem nábytku, ale také praktickým kouskem. Můžete ho využít jako klasický taburet k sezení, ale také jako odkládací stůl. Její design se skvěle kombinuje s dalšími kusy nábytku v nordickém stylu, které podtrhnou celkovou estetiku vašeho interiéru.

Dostupný v třech různých barevných provedeních

Taburet Dormiana je k dispozici v třech různých barevných provedeních. Kromě klasického černého sametu máte také možnost si vybrat z odstínů šedé a modré barvy. Pokud si nejste jisti, jaký odstín by se nejlépe hodil k vaší domácnosti, můžete zavítat do našeho e-shopu a poradit se s naším poradcem.

Černý sametový taburet Dormiana 61 cm pro nordický styl bydlení

Tento kousek nábytku není jen krásným kusem nábytku, ale také praktickým kouskem. Můžete ho využít jako klasický taburet k sezení, ale také jako odkládací stůl. Její design se skvěle kombinuje s dalšími kusy nábytku v nordickém stylu, které podtrhnou celkovou estetiku vašeho interiéru.