100 cm široké sprchové dveře Ravak Supernova 02VA01O2Z1

Na trhu s koupelnovým vybavením a nábytkem se setkáte s řadou značek, ale pokud hledáte kvalitní a trvanlivé výrobky, pak byste měli zvážit nabídku od společnosti Ravak. Jedním z produktů této značky jsou , které vám mohou nabídnout hned několik výhod.

Bez vaničky, s profilem v bílé barvě a výplní z čirého skla s dekorem transparent

Jednou z hlavních výhod této varianty sprchových dveří je bezesporu její design. Dveře disponují profilem v bílé barvě a výplní z čirého skla s dekorem transparent, takže se bez problémů hodí do většiny koupelen. Dveře jsou totiž neutrální a nenápadné, což umožňuje snadné sladění s dalším koupelnovým vybavením.

Navíc se jedná o sprchové dveře bez vaničky, což znamená, že voda se odtéká do podlahové stokolože bez potřeby použití další nádrže. Tohle potěší každého, kdo si oblíbil jednoduchost a eleganci v koupelně.

Technologie RAVAK AntiCalc®

Kromě skvělých designových vlastností disponují i technologií RAVAK AntiCalc®, kterou by měl každý ve své koupelně ocenit. Tato technologie dokáže skle dodat hydrofobní účinky, což znamená, že na povrchu skla se nebudou usazovat nečistoty a voda bude z něj snadno stékat. Díky tomu se snižuje nutnost pravidelného čištění a udržování sprchových dveří a zvyšuje se jejich trvanlivost.

Posuvný systém otevírání

Abyste mohli přesvědčivě tvrdit, že máte v koupelně moderní a nadčasové vybavení, neměla by chybět další výhoda sprchových dveří Ravak Supernova 02VA01O2Z1. Ty totiž nabízejí posuvný systém otevírání, který vám usnadní manipulaci s dveřmi. Posouvání je snadné a hladké, navíc zvládnete dveře otevřít i v situaci, kdy máte v ruce kosmetické výrobky nebo ručník.

Levá i pravá orientace

Pokud se obáváte, že sprchové dveře Ravak Supernova 02VA01O2Z1 nebudou vyhovovat otevíracímu směru, je to naprosto zbytečné. Dveře jsou vhodné pro jakoukoli orientaci a otevírají se jak zprava, tak zleva. Záleží jen na vašich konkrétních potřebách a na vzhledovém řešení koupelny.

Více informací a možnost nákupu 100 cm širokých sprchových dveří Ravak Supernova 02VA01O2Z1 najdete na www.nabytekprozivot.cz.

Obrázky:

100 cm široké sprchové dveře Ravak Supernova 02VA01O2Z1

100 cm široké sprchové dveře Ravak Supernova 02VA01O2Z1

100 cm široké sprchové dveře Ravak Supernova 02VA01O2Z1